1. Blue Mountain State

  Blue Mountain State izle

  IMDb : 7.3 3 Sezon 26 Bölüm

  Büyük bir zaman diliminde gelen üç birinci sınıf öğrencisi, Midwestern kolej futbol programında futbol, ​​kızlar, sınıf ve kesintisiz tacizle uğraşmak zorunda.
  5.8
  ( Toplamda 15 oy verildi. )

      7.3   827

  •  Durum: Final Yapmış
  •  Tür: Gençlik , Komedi , Spor
  •  İlk Yayın Tarihi: 11.01.2010
  •  Bölüm Süresi: 22 Dakika
  •  Kanal: Spike
Background
 1. Bu SPIKE orijinal komedisinin ilk sezonunda hiçbir şey sınır dışı değildir. Eylemin merkezinde, tüm kolej futbolunda en çuvalları olan Blue Mountain State Keçileri bulunuyor. Oynamaktan ziyade parti yapmak için yedek bir oyun kurucu, birinci sınıf öğrencisi olan bir yıldız ve "kişisel faulü" yeniden tanımlayan bir takım maskotu içeren bir birinci sınıf öğrencisi futbol, ​​hokkabazlık yapabilirler, kızlar , sınıf ve kesintisiz hazing?
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Kolej futbolundaki en çuvallar yeni bir top-komedi sezonuna geri döndü. Şaşırtıcı biralar, ponpon kızları taciz etmek, maskotları kaçırmak ya da düşük darbeli rakipleri sakatlamak olsun, Blue Mountain State Keçileri zor oynamaya ve daha sıkı parti yapmaya hazırdır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Blue Mountain State, kolej futbol santrali Blue Mountain Statein saha ve saha dışı anticslerini takip ediyor. 3. sezonda, Koç Daniels, güçlendiriciler onu bir hotshot saldırgan koordinatörü / bekleyen teknik direktör kiralamaya zorladığında yetkisine meydan okuyacak. Alex, eğlenmeyi seven ikinci bir dizge olmaktan başlangıç ​​QBsine çıkmak zorunda kalacak.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
  • Hiç İçerik bulunamadı!
Yorum Alanı