5.0
Toplamda 0 oy verildi.
10 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Dövüş Kulübü – Fight Club
İMDb 8.4 720P
 •  Süre: 139 Dakika
 • Ülke: ,
 • 725İZLENME

  1BEĞEN

  0BEĞENME

Dövüş Kulübü – Fight Club izle

Dövüş Kulübü izle , Fight Club izle


Her ne kadar dövüş kulübünün ilk kuralı dövüş kulübü hakkında konuşmamak olsa da bugün konuşacağız ve bu filmin ne anlattığını ve de nasıl anlattığını izah etmeye çalışacağız.

Filmimizin ana karakteri hayatının bunalımlarından çıkamayan ve sürekli depresyonlu geceler geçiren hatta uykusuzluk problemi olan sigorta müfettişi Jack. Jack öylesine kafayı yemiş ki uykusuzluğuna çare olarak kendisinden çok daha sıkıntılı olan insanlarla bir araya gelip sanki onlar gibi hastaymış rolü yapar.

Kanserle mücadeleden tüberküloza kadar her türlü terapi grubuna katılır. Jackin ziyaretleri sonuncunda bu terapi gruplarında kendi gibi rol yapan Maria Singer adında bir kıza denk gelir ve garip bir yakınlık hisseder.

İşiyle alakalı bir geziden dönüşü esnasında da Tyler Durden adında kendine has bir tipi olan değişik biriyle tanışır. Durden, neredeyse Jack'İn olmak isteyip de olamadığı biri gibidir.

Tyler manyağının çabaları sonucu yeraltında bulunan bir dövüş kulübü anakarakterimiz Jack'e yaşamında yeni ve çılgın kapılar açacaktır.

Döüş Kulubü gibi ölmeden izlemeniz gereken filmleri ölmeden izle kategorimizden Full HD izleyebilirsiniz. Çoğu kaliteli film eski olduğundan yüzde 95 gibi bir orada Türkçe Dublaj ve Altyazı seçenekleri de bulunmakta.

 

Bu arada dövüş kulübünden bahsedip de birkaç replik paylaşmadan olmaz :D

 • Sahip olduklarının bir gün kölesi olursun.

 • Acı ve fedakarlık olmadan hiçbir şey yapamazsın.

 • Ancak her şeyi kaybettikten sonra her şeyi yapmakta özgür oluruz.

 • Eski bir deyiş vardır… İnsanlar hep sevdiklerini incitir diye. Bu hep iki yönlüdür aslında.

 • Dibe vurmadan özgür olamazsın.

 • Sizler işiniz değilsiniz. Sizler paranız kadar değilsiniz. Sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz. Kredi kartlarınızın limitleri değilsiniz. Sizler iç çamaşırı değilsiniz. Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz.

  Tür: Dram , Ölmeden İzle
Yorum Alanı