5.0
Toplamda 0 oy verildi.
10 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Er Ryan’ı Kurtarmak
İMDb 8.1 1080P
  •  Süre: 169 Dakika
  • Ülke:
  • 1.777İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Er Ryan’ı Kurtarmak izle

Er Ryanı Kurtarmak izle


Dört evladı olan bir anne, 2. dünya savaşı sırasında tam 3 oğlunun yasını tutar ve tek dileği hayatta olan son oğlunun savaş nedeniyle toprak olmamasıdır.

Sesini bir şekil duyuran annenin bu isteği başkana kadar gider ve başkan da bir emir verir. Başkan ne uğruna olursa olsun annenin son oğlu olan James Ryan'ın (kendisini Matt Damon canlandırıyor) savaştan sağ dönmesini ve annesine kavuşmasını emreder.

Tam 8 kişilik birliği ile kıdemli yüzbaşı John Miller (Tom Hanks'in oynadığı başrol ) Er Ryan'ı kurtarma görevine atanır hem de tam Normandiya çıkarmasının yapıldığı zamanda.

Böylesine tehlikeli ve riskli bir ortamda yüzbaşı John ve ekibi hayatta kalmaya çalışacak ve tek bir insanı kurtarmak adına kendilerinin hayatlarının tehlikeye atılmasını sorgulayacaktır.

Tom Hanks ve Matt Damon'ın kariyerlerinde önemli bir yükselişe götüren bu filmi sitemizden Türkçe Altyazılı olarak Full HD kalitede izleyebilirsiniz.
  Tür: Dram , Savaş , Tarih
Yorum Alanı