5.0
Toplamda 0 oy verildi.
10 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Geleceğe Dönüş 3
İMDb 7.4 720P
  •  Süre: 118 Dakika
  • Ülke:
  • 839İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Geleceğe Dönüş 3 izle

Geleceğe Dönüş 3 izle , gelecege donus 2 filmi


Marty yine işleri karıştırır ve 1955 yılında hapsolur ve Marty'i kurtarmak adına Prof. Dr. Brown zamanda yolculuk eder fakar istemeden 1885 senesine gider ve bir zaman makinesi olan De Lorean bozulur. Her ne kadar Brown'ın bilgisi yüce olsa da o yılın teknolojisi yetmediğinden dolayı burada takılan doktorun aklına bir fikir gelir.

Doktor Brown Marty'ye bir mektup yazar ve zaman makinesi olan De Loreanı gömdüğü yeri söyler. Doktorun mektubu sayesinde 1955 yılında olan Marty bu sayede arabayı bulur ve doktor brownu kurtarmaya 1885 yılına yani vahşi batıya gelir.

Kimin kimi kurtarmaya çalıştığı belli olmayan bu zaman yolculuğu hikayesinde tabi ki işler Marty'nin umduğu gibi ilerlemez.

1885 yılına yanlışıkla gelmiş olsa da çılgın doktorumuz Brown hem iyi bir doktor olup kasabanın önde gelenlerinden biri olmuş hem de çok fena bir şekilde aşık olmuştur. Bu güzel hikayenin esas heyecan dolu kısmı ise Brown'ın peşinde bir çete olmasıdır.

Zamanda Yolculuk konseptinin ilk filmlerinden olup bir klasik haline gelmiş Geleceğe Dönüş film serisini sitemizden HD çözünürlükte Türkçe Dublaj ve Altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Geleceğe Dönüş gibi bilim kurgu filmlerini seviyorsanız sitemizde bulunan bilim kurgu kategorisini de incelmenizi tavsiye ederim. İyi seyirler.
  Tür: Bilim Kurgu , Komedi , Macera
Yorum Alanı