1. Hi Score Girl 1. Sezon 1. Bölüm 1. Sezon  -  1. Bölüm

  Hi Score Girl 1. Sezon 1. Bölüm izle

  ROUND 1 720P Türkçe Dublaj

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    14.07.2018   661

  Yıl 1991 ve 6. sınıf öğrencisi Yaguchi Haruo sadece yaşamak için video oyunları var. Okulda popüler değil ve yakışıklı, komik, hoş ve hatta arkadaş canlısı değil. Onun için yaptığı tek şey video oyunlarında iyi olmasıdır. Yerel arcade'de bir gün sınıf arkadaşı olan Oono Akira'yı oynuyor, ancak popüler, akıllı, güzel ve onu Street Fighter II'de kesinlikle yok eden zengin bir kız. Onu arka arkaya 30 kez kaybetmekle kalmaz, aynı zamanda herhangi bir oyunda yenemez. Haruo Akira'yı okuldan sonra her gün çarşıdan arcade'ye kadar takip ettiği ve her seferinde attığı için onu sallamıyor gibi görünmüyor. Kulağa tuhaf geldiği gibi, garip çift garip bir bağ ve dostluk başlar.
 1. Hi Score Girl

  Hi Score Girl izle

  IMDb : 8.6 2 Sezon24 Bölüm

      8.6   561

  Yıl 1991 ve 6. sınıf öğrencisi Yaguchi Haruo sadece yaşamak için video oyunları var. Hes okulda popüler değil ve hes ne yakışıklı, komik, güzel, hatta kolay. Onun için yaptığı tek şey video oyunlarında iyi olmasıdır. Yerel arcade'de bir gün sınıf arkadaşı olan Oono Akira'yı oynuyor, ancak popüler, akıllı, güzel ve onu Street Fighter II'de kesinlikle yok eden zengin bir kız.

  Hi Score Girl Türkçe Dublaj izle

  Onu arka arkaya 30 kez kaybetmekle kalmaz, aynı zamanda herhangi bir oyunda yenemez. Haruo Akira'yı okuldan sonra her gün çarşıdan arcade'ye kadar takip ettiği ve her seferinde attığı için onu sallamıyor gibi görünmüyor. Kulağa garip geldiği gibi, garip çift garip bir bağ ve dostluk başlar.Hi Score Girl Full HD izle
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  İlk Yayın Tarihi: 14.07.2018
  •  Bölüm Süresi: 24 Dakika
Background
10 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı