Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Yarışı
İMDb 6.2 1080P
  •  Süre: 104 Dakika
  • Ülke: ,
  • 1.390İZLENME

    13BEĞEN

    4BEĞENME

Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Yarışı izle

Hapis cezasından kaçınmak ve kendini kurtarmak adına Sean Boswell askeri babasıyla birlikte yaşamak için Japonyanın en gözde yeri Tokyo'ya gider. Şehrin düşük kiralı ve suç oranın yüksek olduğu bölümünde Shaun, drift yarışının yeraltı dünyasına kapılır.

Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Drift izle


Hızlı ve Öfkeli 3 Tokyo Drift filmi, serinin en sevilen filmlerinden biri çünkü bu filmle beraber hem Japon Shaun ile tanışıyoruz hem de çok çılgın driftler içeren aksiyon dolu sahnelere tanık oluyoruz. Tabi bu filmler beraber ilk defa karakterlerimizi ve aksiyon dolu sahnelerini Amerika dışında bir yerde yani JAPONYA'da görüyoruz.

2020 Yılında bile izlediğimiz bazı aksiyon filmlerinde bulamadığımız öğeleri Fast and Furious 3 Tokyo Drift filminde bulmak mümkün hem de bu film 2006 senesinde çekilmiş olmasına rağmen.

Sokak yarışlarında ayrı bir yeri olan Drift yarışlarının Tokyo gibi bir yerde nasıl gerçekleştiğini ve neye benzediğini öğrenmek isterseniz filmi sitemizden türkçe dublaj ve türkçe altyazı seçenekleriyle Full HD çözünürlükte izleyebilirsiniz.

Fast and Furious 3 türkçe dublaj izle


Film serisinin hayranlarından biriyseniz serinin diğer filmlerini benzer filmler kısmından izeyebilir ya da arama kısmından izlemek istediğiniz filmi yazabilirsiniz.

 
  Tür: Aksiyon , Dram , Gerilim , Suç
Yorum Alanı