5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Jexi
İMDb 7 1080P
  •  Süre: 84 Dakika
  • Ülke:
  • 516İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Jexi izle

Zeki ve eğlenceli bir adam olan Phil büyük bir soruna sahiptir. Phil adeta telefona bağlı yaşamaktadır, sabah yatağından kalktığı andan akşam başını yastığa koyduğu zamana kadar her anı telefonuna bağlı olarak geçmektedir. Bu bağımlılığı yetmezmiş gibi birde aldığı yeni telefonda bulunan Jexi adındaki bir dijital asistan hayatına girer. Başlarda Phil’in hayatını kolaylaştıran Phil'e yeri geldiğinde dost yeri geldiğinde yardımcı olan Jexi zamanla değişecektir. Genç adam, iş yerinde terfi etmesini kolaylaştıran, hayalindeki kızı bulmasına yardımcı olan bu dijital asistandan oldukça memnundur. Ancak Phil’in hayatının daha iyi bir hal almasına yardımcı olan dijital asistan Jexi, Phil kendisine bağımlı hale geldiğinde yardımsever tavrından eser kalmaz ve adeta bir düşmana dönüşür.

 

Jexi izle 2019 yapımı Komedi Filmleri izle, Full HD kalitede Altyazılı ve Türkçe Dublaj Film izle. Reklamsız HD Film izle.
  Tür: Komedi
Yorum Alanı