6.3
Toplamda 3 oy verildi.
10 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Kaptan Fantastik
İMDb 8 1080P
  •  Süre: 118 Dakika
  • Ülke:
  • 2.037İZLENME

    6BEĞEN

    1BEĞENME

Kaptan Fantastik izle

Kaptan Fantastik izle


Viggo Mortensen'in canlandırdığı Ben Cash karakteri 6 çocuklu ailesiyle beraber Amerika Birleşik Devletlerinin kuzeybatı tarafındaki ormanlarında medeniyetten uzakta ve izole bir ortamda yaşamaktadır.

Modern yaşamdan uzakta ve izole gerçekleşen bu yaşam Ben Cash'in eşi Leslie'nin veaftıyla son bulur ve şehre yerleşirler.

Alışık olmadıkları bir ortam olan şehirdeki yaşam çocukları şehir hayatı ile Ben Cash'i de ebeveynlik yöntemleri ile sınayacaktır. Farklı bir dünyaya ait olan ailenin modern yaşama bakış açısını ve deneyimledikleri zorlukları izlemek ilginç bir bakış açısı yaratıyor.

Kaptan Fantastik filmini izlerken insan bir yandan da acaba ben ormanda şehirden uzakta izole bir ortamda yaşayabilir miyim dedirtiyor ya da yaşamış olsam şehre dönüşüm ve etkileri nasıl olurdu diye sorgulatıyor.

 

 

Şehir medeniyeti içinde çocuklar şehirle, Ben ise ebeveynlik yöntemleri ile yüzleşmek zorunda kalacaktır. Çünkü Ben’in ebeveynlik anlayışıyla dünyanınki birbirine hiç benzememektedir.
Yorum Alanı