5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Kingsman: Gizli Servis
İMDb 7.6 1080P

Kingsman: Gizli Servis izle

Kingsman izle , ajan filmi izle


Eggsy takma adlı Taron Egertonın canlandırdığı Gary Unwin karakterinin babası ne yazık ki acı bir şekilde Gary minnacıkken gizli bir askeri görev esnasında vefat etmiştir.

Vatan uğruna yaptıklarından dolayı Garrynin babası için ailesin bir madalyon verilir ve aileye sadece bir kere olmak üzere herhangi bir durumlarında yardım için gizemli bir telefon numarası verilir.

Babasının vefatı üzerinden tam 17 yıl geçer ve o zamanlar bir bebek olan Eggsy büyümüş ve başarısız bir hayata sahiptir. İşsizdir ve annesi ile yaşamaktadır. Eggsy bir bunalımda olduğundan günün birinde trafik içinde olay çıkarır.

Bu suçundan dolayı tutuklanır ve karakoldan kurtulmak için madalyonu ve sadece 1 kere kullanım olan yardım hakkını kullanır.

Aslında bir süper ajan olan Harry Hart (Colin Firth canlandırıyor) Eggsyi kurtarır ve canını Eggsynin babasına borçlu olduğunu düşünür. Eggsy bir istihbarat ajanı olma yolunda zorlu bir sınavdan geçecek ve hayatını yola sokmaya çalışacaktır.
  Tür: Aksiyon , Komedi , Macera , Suç
Yorum Alanı