5.0
Toplamda 0 oy verildi.
10 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Kod Adı: Olympus
İMDb 6.3 1080P
  •  Süre: 120 Dakika
  • Ülke:
  • 623İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Kod Adı: Olympus izle

Amerika Birleşik Devletleri'nin özel kuvvetler birimlerinden birinde gizli bir güvenlik ajanı olan Mike ABD başkanının korumalarından biridir.

Kod Adı Olimpus izle , Olympius Has Fallen HD izle


Bir gece başkanın eşi ve ABD başkanı bir davete giderken yolda talihsiz bir araba kazası olur. Başkanın güvenliğinden sorumlu gizli ajan Mike Banning'in tek bir lişiyi kurtarma şansı vardır, tabi ki o da görevinden ötürü başkanın eşini feda ederek başkanı kurtarır.

Bu talhsiz vakadan sonra ajan bürosunda herkes Mike Banning'e destek çıksa da ajan mike görevden alınıp masa başı dandik bir işe atanır. ABD'yi beklenmeyen kocaman bir terörist saldırısı beklemektedir.

İçeriden köstebeklerin yönetmekte olduğu bir eylem ve saldırı gerçekleşir,  beyaz saray ihanete uğramış olup çok büyük bir tuzak içine düşmüştür.

Eli kolu bağlı olan Pentagon, ABD başkanının teröristler tarafından esir alındığını anlar. Bu olağanüstü durum altında tek çareleri eski gizli saha alanı olan Mike'ı göreve geri çağırmaktır.
  Tür: Aksiyon , Gerilim
Yorum Alanı