1. La Casa De Papel – Money Heist 1. Sezon 2. Bölüm 1. Sezon  -  2. Bölüm

  La Casa De Papel – Money Heist 1. Sezon 2. Bölüm izle

  720P Türkçe Dublaj

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    09.05.2017   584

  Polisin ilk başarısız girişiminden sonra binaya tekrar fırtına atmaya çalışmadığını bilerek, soyguncular rehineleri para basmak, kaçmak için bir tünel kazmak ve polisle müzakere etmek için kullanmaya başlarlar. Başarısız kurtarma görevinden sonra Albay Prieto ile sözlü bir tartışma nedeniyle istifa eden Raquel, bir barda garip bir beyefendi ile karşılaşır ve şüphelenir. Alison'ın telefonu nedeniyle, polis Tokyo ve Rio'dan 2 soyguncuyu tanımlayabiliyor - ve soyguncuların toplamayı kaçırdığı tek telefon bu değil.
 1. La Casa De Papel – Money Heist

  La Casa De Papel – Money Heist izle

  IMDb : 8.4 2 Sezon29 Bölüm

      8.4   496

  Tarihteki en büyük soygunu gerçekleştirmek için, Profesör adlı gizemli bir adam, tek bir özelliğe sahip sekiz soyguncudan oluşan bir grup işe alır: hiçbirinin kaybedecek bir şeyi yoktur.

  La Casa De Papel Türkçe Dublaj izle

  İntihar edip etmediklerini öğrenmek için İspanya Ulusal Sikke ve Damga Fabrikası'nda kilitlenmiş on bir günde beş adımda tecrit - her adımı, her detayı, her olasılığı ezberlemek - intihar olup olmadığını öğrenmek için bahis her şeye ya da hiçbir şeye yol açmaz.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  İlk Yayın Tarihi: 02.05.2017
  •  Bölüm Süresi: 70 Dakika
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı