1. La Casa De Papel – Money Heist 1. Sezon 3. Bölüm 1. Sezon  -  3. Bölüm

  La Casa De Papel – Money Heist 1. Sezon 3. Bölüm izle

  720P Türkçe Dublaj

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    16.05.2017   543

  Fabrika şefi Arturo Roman sekreteri ve hamile metresi Monica Gaztambide, başka bir soyguncu Denver tarafından vuruldu. Raquel, Profesör ile Prieto ve meslektaşı, müfettiş Angel Rubio ile rehineler ve istişareler hakkında görüşürken, annesinden önemli bir özel telefon görüşmesi yapar, barda tanıştığı garip beyefendi tarafından ona teslim edilir, Salva . Moskova, oğlu Denver'in bir rehineyi vurduğunu öğrendiğinde, kendini bırakmak istiyor - bu da başka bir rehinenin vurulmasına yol açıyor.
 1. La Casa De Papel – Money Heist

  La Casa De Papel – Money Heist izle

  IMDb : 8.4 2 Sezon29 Bölüm

      8.4   502

  Tarihteki en büyük soygunu gerçekleştirmek için, Profesör adlı gizemli bir adam, tek bir özelliğe sahip sekiz soyguncudan oluşan bir grup işe alır: hiçbirinin kaybedecek bir şeyi yoktur.

  La Casa De Papel Türkçe Dublaj izle

  İntihar edip etmediklerini öğrenmek için İspanya Ulusal Sikke ve Damga Fabrikası'nda kilitlenmiş on bir günde beş adımda tecrit - her adımı, her detayı, her olasılığı ezberlemek - intihar olup olmadığını öğrenmek için bahis her şeye ya da hiçbir şeye yol açmaz.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  İlk Yayın Tarihi: 02.05.2017
  •  Bölüm Süresi: 70 Dakika
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı