1. La Casa De Papel – Money Heist 1. Sezon 4. Bölüm 1. Sezon  -  4. Bölüm

  La Casa De Papel – Money Heist 1. Sezon 4. Bölüm izle

  720P Türkçe Dublaj

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    23.05.2017   727

  Soygunculardan biri olan Nairobi, yeni para basmanın sürekli ilerlemesini denetlerken, Arturo'nın durumu hızla kötüleşiyor. Profesör, bir tıbbi ekibin Fabrikaya girmesi için Raquel ile görüşür ve Angel içeriden daha fazla bilgi almak için hemşire olarak gizlenmiş bir Truva atı olarak gizlice girer. Bu arada polis, gizlice keşfedildiğini ve görevi iptal etmek zorunda olduklarını öğrenene kadar binaya başka bir yol bulmaya çalışıyor.
 1. La Casa De Papel – Money Heist

  La Casa De Papel – Money Heist izle

  IMDb : 8.4 2 Sezon29 Bölüm

      8.4   890

  Tarihteki en büyük soygunu gerçekleştirmek için, Profesör adlı gizemli bir adam, tek bir özelliğe sahip sekiz soyguncudan oluşan bir grup işe alır: hiçbirinin kaybedecek bir şeyi yoktur.

  La Casa De Papel Türkçe Dublaj izle

  İntihar edip etmediklerini öğrenmek için İspanya Ulusal Sikke ve Damga Fabrikası'nda kilitlenmiş on bir günde beş adımda tecrit - her adımı, her detayı, her olasılığı ezberlemek - intihar olup olmadığını öğrenmek için bahis her şeye ya da hiçbir şeye yol açmaz.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  İlk Yayın Tarihi: 02.05.2017
  •  Bölüm Süresi: 70 Dakika
Background
10 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı