1. La Casa De Papel – Money Heist 1. Sezon 5. Bölüm 1. Sezon  -  5. Bölüm

  La Casa De Papel – Money Heist 1. Sezon 5. Bölüm izle

  720P Türkçe Dublaj

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    30.05.2017   449

  Rio, televizyonda izledikleri bir haber raporu aracılığıyla şok edici bir mesajı işlemek zorunda. Fabrika içindeki soyguncuların lideri Berlin, Tokyo tarafından Profesör'e Denver'a rehineyi vurmasını emrettiğini itiraf etmeye zorlandı. Sürveyans görüntüleri ve soygunculardan biri tarafından yapılan bir hata nedeniyle, Helsinki'de soruşturmada yeni bir lider, Profesör, kimliğinin Raquel ve polise açıklanması riskiyle karşı karşıya.
 1. La Casa De Papel – Money Heist

  La Casa De Papel – Money Heist izle

  IMDb : 8.4 2 Sezon29 Bölüm

      8.4   496

  Tarihteki en büyük soygunu gerçekleştirmek için, Profesör adlı gizemli bir adam, tek bir özelliğe sahip sekiz soyguncudan oluşan bir grup işe alır: hiçbirinin kaybedecek bir şeyi yoktur.

  La Casa De Papel Türkçe Dublaj izle

  İntihar edip etmediklerini öğrenmek için İspanya Ulusal Sikke ve Damga Fabrikası'nda kilitlenmiş on bir günde beş adımda tecrit - her adımı, her detayı, her olasılığı ezberlemek - intihar olup olmadığını öğrenmek için bahis her şeye ya da hiçbir şeye yol açmaz.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  İlk Yayın Tarihi: 02.05.2017
  •  Bölüm Süresi: 70 Dakika
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı