5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Ritüel – Midsommar
İMDb 7.1 1080P
  •  Süre: 148 Dakika
  • Ülke: ,
  • 394İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Ritüel – Midsommar izle

Ritüel, genç bir çiftin İsveç'te katıldıkları bir şenlikte yerel bir pagan kültürünün avı haline gelene kadar geçirdikleri yolculuğu anlatıyor. Uzun aralıklarla yapılan geleneksel Midsommar festivaline katılmak isteyen Dani ve Christian, üniversiteden arkadaşları ile birlikte İsveç’e doğru yola koyulur. İlişkileri çalkantıda olan çift, İsveç’in köyünde gerçekleştirecekleri bu tatili ilişkilerini kurtarmak için son şans olarak görür. Çılgın tatillerini geçirecekleri mekanı gören gençler, yemyeşil cennete benzeyen mekanı fazlasıyla sever. Ancak bir süre sonra yerel kutlamaların ve pagan ritüellerinin yapıldığı bu yerin pek de düşündükleri kadar masum olmadığını anlarlar. 90 yılda bir düzenlenen gizli bir ayine katılan gençler, kendilerini korku labirentinin içinde bulur.

Ritüel izle


Ritüel izle - Midsommar izle 2019 yapımı Korku Filmleri izle, Full HD kalitede Altyazılı ve Türkçe Dublaj Film izle. Güncel ve Popüler HD Film izle.
  Tür: Dram , Gizem , Korku
Yorum Alanı