2021
Jungle Cruise
Jungle Cruise
Türkçe Dublaj
Bir efsanenin peşinden giden kararlı bir kaşif Lily ve karizmatik bir nehir teknesi kaptanı Frank'ın maceralarını izleyeceğiz. Lily Amazon’da iyileştirme güçlerine sahip olan bir ağaç olduğunu ve onu açmanın anahtarının da bir ok ucu olduğu ile alakalı bir efsaneyi araştırmaktadır. Bu araştırmaları sonucu Amazona gelir fakat geçmesi gereken tehlikeli hayvanlarla dolu bir nehir vardır. Bu nehri geçmek için Frank adındaki kaptanla görüşür. Frank ne kadar nehrin çok tehlikeli olduğunu söylese de Lily kararından vazgeçmez. İkisi macera dolu bir yolculuğa çıkacaktır.Baş rolünde Dwayne Johnson'ın olduğu ve bir kaptanı canlandırdığı Disney filmi sizlerle.Jungle Cruise izle 2020 yapımı Macera Filmleri izle, Full HD kalitede Altyazılı ve Türkçe Dublaj Film izle.
 • 2.906
 • 1
Hayalet Avcilari 2: Öteki Dünya
Hayalet Avcilari 2: Öteki Dünya
Türkçe Dublaj
2016 yapımı Ghostbusters filminin devam filmi niteliğinde olan Hayalet Avcılar Öteki Dünya yeni karakterlerimiz ile bizi harika bir maceraya götürecek.Tek başına iki çocuğunun sorumluluğunu üstlenen bekar bir anne ve çocukları, küçük bir kasabaya gelir. Burada orijinal Ghostbusters ekibiyle olan bağlarını ve büyükbabalarının bıraktığı mirası keşfetmeye başlayacaklardır. Hayalet Avcilari 2 Öteki Dünya izle - Ghostbusters Afterlife izle 2021 yapımı Fantastik Filmleri izle, Full HD kalitede Altyazılı ve Türkçe Dublaj Film izle.
 • 775
 • 0
Venom 2: Let There Be Carnage
Venom 2: Let There Be Carnage
Türkçe Dublaj
İlk kez Venom karakterini spider man filmlerinden birinde görmüştük ve uzaydan peter parkerın bahçesine düşen bir simbiyotik canlı olarak biliyoruz. Tabi çok daha önceden çizgi romanlarda geçen bir karakter Venom. Tipi aslında spiderman evrenindeki başka bir yaratık olan Carnage'a benziyor ama biraz adha farklı ve siyah renkte.Venom 2 izleSpiderman yani örümcek adam filminden sonra Venomun popüler bir karakter olduğunu anlayan DC firması Venomun kendi film serisini başlatarak ilk filmini 2018 yılında çekti ve yayınladı.Venom 1 yani Venom Zehirli Öfke filminin devam filmi olan Venom 2 de 2021 yılının ilk aylarında gösterime girecek ve vizyonlarda yerini alacak. İnternet ortamına düştüğü gibi de sitemizde yayınlanacak.Henüz ilk filmi izlemediyseniz sitemizden izleyebilirsiniz. Aşağı kaydırıp benzer filmlere göz gezdirmeniz yeterli. Venom 2 izle - Venom Let There Be Carnage 2020 yapımı Aksiyon ve bilim kurgu Filmleri izle, Full HD kalitede Altyazılı ve Türkçe Dublaj Film izle. 
 • 2.643
 • 0
Red Notice
Red Notice
Türkçe Dublaj
Dwayne Johnson, Gal Gadot ve Ryan Reynolds’ı bir araya getirecek olan Netflix Filminin şimdiye kadarki en yüksek bütçeli Netflix filmi olacağı söyleniyor. 3 büyük yıldızı daha doğrusu 3 çok sevilen yıldızın bir arada izleme şansı seyirciler için gayet cezbedici. 200 Milyon civarı bir bütçeyle çekilecek olan filmde Dwayne Johnson dünyanın en çok aranan sanat galerisi hırsızını yakalamakla görevli Interpol ajanı olacak. Red Notice izle 2021 yapımı AksiyonFilmleri izle, Full HD kalitede Altyazılı ve Türkçe Dublaj Film izle. Reklamsız HD Film izle.
 • 2.196
 • 0
Hızlı ve Öfkeli 9
Hızlı ve Öfkeli 9
Türkçe Dublaj
Gişe rekorlarını alt üste eden Hızlı ve Öfkeli serisinin 9 filmi oldukça iddialı bir oyuncu kadrosuyla izleyicilerle buluşacak. Serinin yeni filminde Cypher, Domun küçük kardeşi Jakobdan, Dom ve ekibinden intikam almasını ister. Hızlı arabalar, sokak yarışları ile başlayan seri son filmlerinde başka bir boyut kazanmış olsa da Aksiyonu hız kesmeden devam ediyor.Hızlı ve Öfkeli 9 izle - Fast and Furious 9 izle 2021 yapımı Aksiyon Filmleri izle, Full HD kalitede Altyazılı ve Türkçe Dublaj Film izle.
 • 145
 • 919
 • 0